KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7495132
nr 749 5132
Blandteknik
2 st, Leonardo Lanzolla, 21x21, signerade
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:08:59
20/3 21:11:26
150 kr
26/3 14:03:32